KONST / Litografier / Färglitografi 13846057

nr 1384 6057

Acke Oldenburg

(1923-2005), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 141/350, daterad 1991, Komposition, 45x52, yttermått inklusive ram: 63x82 cm

Acke Oldenburg, född 1923 i Mora, död 2005, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 mars 2021
kl 19:03:13

11/3 09:46:39 1      Vinnande bud

Acke Oldenburg

Läs mer om Acke Oldenburg